Az óvoda feladatellátási helyei:

Napsugár Óvoda (Székesfehérvár, Salétrom u. 8.)

Célunk: A gyermekek egyéni fejlettségéhez, igényeikhez, szükségleteikhez, érési tempójukhoz igazodó, a gyermeki szabadságot tiszteletben tartó differenciált személyiségfejlesztés, a tanuláshoz szükséges képességek és részképességek megalapozása a játékban és a játékos tevékenységekbe ágyazottan.
meg.
Célunk továbbá a családokkal való együttműködés, a folyamatos párbeszéd biztosítása.

Nefelejcs Óvoda (Székesfehérvár, Nefelejcs u. 54.)

Programunk a gyermekek számára önfeledt, boldog gyermekkort jelent, amelyben: Foglalkozás kedvük, igényeik, elképzeléseik, vágyaik szerint játszhatnak, mozoghatnak átélhetik a mesék, versek szárnyaló világát, bábozhatnak, dramatizálhatnak átérezhetik a hagyományok üzenetét nap mint nap változatos színes élményeket szerezhetnek önmagukról, barátaikról, a segítő, befogadó, elfogadó felnőttek jelenlétéről, a közösségről, az őket körülvevő világról, a természet csodáiról, számok, mennyiségek birodalmáról megismerkednek a környezetvédelem alapjaival tudásukat önmaguk szerzik meg, maguk fejtik meg, és cselekvésen keresztül sajátítják el, s képesek alkalmazni játszva tanulhatnak egymástól és a felnőttektől a kérdéseiket bátran, nyíltan megfogalmazhatják megtapasztalják, hogy a megoldandó helyzeteknek számos megoldása lehetséges.

Hol fogunk találkozni?

A hozzánk járó gyermekek kiválóan felszerelt udvaron élvezhetik a szabad levegőt.

Címünk:

1234 Város Utca 123